Biorąc udział w konwentach mamy okazję poznawać ciekawych ludzi. Postanowiliśmy podzielić się z Wami tym, czego się od nich można dowiedzieć:

Zła strona mocy pociąga – Zwariowani Imperialni (a może Imperialiści 😉 ) twierdzą, że to oni są dobrzy. Ich stroje z pewnością są najlepsze. Przejdź na stronę polskiego garnizonu 501 Legionu klikając w niniejszy tekst.

Znajdziesz wiele informacji, a między nimi wzory strojów używanych przez Imperialnych.

Historia cosplay’u według Darii Anny Wrony

Klikając nazwisko autorki prezentacji przejdziesz do historii cosplay’u. Prezentacja ta jest częścią pracy naukowej. Dziękujemy Darii za jej udostępnienie. Jednocześnie przestrzegamy, że wszelkie prawa do tego opracowania posiada Daria Anna Wrona i tylko ona może dysponować fragmentami i całością opracowania. Wszelkie pytania w tym zakresie prosimy kierować do autorki: fb Daria Anna Wrona

Z pewnością wiesz wszystko o swojej ulubionej postaci, widziałoś ( 😉 kto wie z jakigo jesteś uniwersum i ile tam macie płci) Lajkonika, Turonia, a Ollivanderowie mogliby brać u Ciebie korepetycje z… technik prezentacji towaru. Ale jak to się zaczęło? Jak się rozwijało? Jak rosło? Na kogo wyrosło? Ile ma lat? Kto się z niego śmieje, a kto nie może bez niego żyć? Niektóre z tych informacji znajdziesz w prezentacji. Autorka uporządkowała wydarzenia na „osi czasu” cosplay’u, a okazuje się, że ta oś jest już tak długa, jak wiek najstarszych żyjących.

Binder. Wiedza, to bezpieczeństwo.

Binder stanowi jeden z podstawowych elementów tworzących sylwetkę bohatera. Trzeba jednak pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.